Kontrollera beställningsstatus
Se din beställning – även om du inte är en registrerad användare. Ange bara beställningsnummer och faktureringsadressens postnummer i fälten nedan.
Beställningsnummer *
Postnummer fakturering *
* Obligatoriskt fält
Mitt konto
Jag är en befintlig kund
E-postadress *
Visste du att? Du kan även använda dina inloggningsuppgifter från sloggi.com på triumph.com
Lösenord *
* Obligatoriskt fält
Jag är en ny kund
Registrera dig nu för att hålla koll på dina köp och göra framtida köp på nätet snabbare.

Gå med i vår kundklubb och få regelbunden tillgång till fantastiska premier och rabatter. Alla My Triumph-medlemmar har fri frakt.

Gåvor

Presentpåsar
Ve společnosti Triumph věříme, že každý nákup by měl být oslavou, a jak lépe obohatit svou cestu za dárkem než pomocí našich promyšleně navržených dárkových tašek.
 • Mohu si ke své objednávce vybrat dárkovou tašku?

  Ano, nabízíme vám možnost vylepšit si zážitek z nakupování tím, že si k objednávce vyberete dárkovou krabičku. Tato možnost se vám zobrazí během procesu objednávky, hned po přidání položek do nákupního košíku.

  X
 • Vejdou se všechny mé předměty do dárkové tašky?

  Naše dárkové tašky jsou nabízeny v jedné velikosti a jsou navrženy tak, aby se do nich vešly přibližně dvě podprsenky a dvoje kalhotky nebo jedno body/plavky. Upozorňujeme, že větší předměty se do dárkových tašek nemusí vejít. Pokud jste si objednali více položek a chcete zajistit, aby se všechny vešly do dárkové tašky, doporučujeme pořídit více kusů. Během procesu objednávky si můžete vybrat požadované množství dárkových tašek.

  X
 • Mohu svou dárkovou tašku vrátit?

  Dárkovou tašku lze vrátit a peníze vrátit pouze v případě, že zůstane v původním rozloženém a nepoužitém stavu. Za použité nebo složené dárkové tašky nelze vrátit peníze.

  X
 • Budou položky obsaženy v dárkové tašce již po obdržení mé objednávky?

  Aby byl zajištěn co nejlepší vzhled, je dárková taška určena k vlastnímu zabalení, poté co vám bude doručena, takže před odesláním objednávky do ní nebudou položky vloženy.

  X

Om du har frågor om din beställning hos Triumph Online Shop.
Kundservice erbjuds på engelska.

Skriv till oss
VÅRA MÄRKEN

Bli medlem

Få exklusivt innehåll, tillgång till nya produkter och specialrabatter endast för medlemmar.